چرا روتختی ارزان نخریم؟

اگر تصمیم به خریدروتختی دارید و تصمیم دارید با کمترین هزینه این کار را انجام دهید، توصیه می کنم پیش از خرید این پست را کامل بخوانید.

سرویس روتختی با هر تعداد تکه محصولی است که به طور مستقیم و طولانی با پوست شما در تماس است. 8 ساعت از هر شبانه روز 365 روز از هر سال … سهل انگاری در مورد روتختی و سرویس خواب بی شک آسیب رسان است.

چه عواملی بر قیمت روتختی تاثیر گذار هستند؟

از زبان یک طراح پارچه و تولید کننده روتختی و کالای خواب با شما صحبت می کنیم، صفر تا صد طراحی پارچه تا تولید روتختی در این مجموعه صورت می گیرد. پس میتوانید روی این اطلاعات حساب کنید.


سپارشی، تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی روتختی
آلبوم محصولات:
سرویس روتختی با طراحی اختصاصی

سرویس روتختی تمام کتان

سرویس روتختی هتلی


مواد اولیه مصرفی برای تولید روتختی و قیمت هریک عبارتند از:

 • ۱- پارچه روتختی

تاثیر گذارترین و سطحی ترین لایه روتختی که با پوست شما مستقیما در تماس است و تنها آیتمی است که از لحاظ ظاهری می توانید آن را مورد بررسی قرار دهید.

یک سرویس روتختی یکنفره 4 تکه استاندارد به 6.5 متر پارچه نیاز دارد.

(به شرط استفاده از پارچه با عرض 2.40 ارتفاع تشک 30 سانتی متر و  سایز 160 در 220 لحاف با نواردوزی و دوعدد روبالش والان دار)

قیمت پارچه روتختی (دی ماه 1400)

سایر عوامل تاثیر گذار بر قیمت روتختی:

 • 2- الیاف روتختی یا پشم شیشه:

کسب سود بیشتر در حد پنجاه هزار تومان گاهی تولید کننده را ترغیب به استفاده از موادی میکند که اصطلاحابا نام بازیافتی یا ریسایکل شناخته می شوند. هر زمان یک محصول بیش از اندازه ارزان بود به این مورد هم شک کنید.

نام هایی چون پشم شیشه، هالو، الیاف ویرجین کره ای یا امریکایی همه فریب هستند لطفا هوشمند باشید.

 • پشم شیشه: یک ساختار صنعتی، گرانقیمت و سرطانزاست که در صنعت ساختمان کاربرد دارد به اشتباه از این نام برای الیاف لحاف استفاده می شود.
 • الیاف هالو: الیافی است بدون ساختار که مورد استفاده آن بالش است و قطعا برای لحاف نیست.
 • الیاف ویرجین امریکایی یا کره ای: یا هرنوع الیاف وارداتی در این زمان از هیچ راه قانونی قابل وارد شدن نیست پس با این گزینه نیز خداحافظی کنید.
 • الیاف سیلیکون: بر حسب تجربه چندین ساله ما تولید شده از مواد اولیه درجه اول حساسیت زاا نیست، ساختار خود را به مرور زمان دیرتر از دست می دهد و بهترین گزینه برای تولید یک محصول با کیفیت، با دوام و سالم است.
 • 3- دوخت محصول:

تکنیک های دوخت مسئله ای نیست که یک شبه خریدنی باشد، نیاز به سالها سرمایه گذاری، علاقه، تجربه و دانشی دارد که طی سالها در یک سازمان باکیفیت و هدفمند جمع و در محصولاتش آشکار   می گردد.

هم تولید روتختی ارزان و هم خرید آن آسان ترین و سهل انگارانه ترین کار دنیاست؛

پس چرا سختش کنیم؟

اگر به دنبال خرید روتختی و شروع جستجوی آنلاین خود هستید، با وب سایت های مختلفی روبرو می شوید که مدل های مختلف روتختی را برای فروش ارائه می دهند. گاهی اوقات یک پیج یا  وبسایت با این عنوان خرید روتختی به ارزانترین قیمت فقط با حذف واسطه ها علاقه شما را جلب می کنند.

به عنوان یک تولید کننده با شما سخن میگوییم آنچه این وسط حذف شده است صداقت است، وجدان است و یک کمپین تبلیغاتی است که شما بهای آن را خواهید پرداخت.

خرید روتختی ارزان قیمت چه معایبی دارد؟

 • خطر برای سلامتی:

بخش مهمی از بیماری های پوستی، اگزما و آلرژی ها و همچنین اختلالات تنفسی را می توان در تصمیم نادرست مشتریان برای خرید یک ملحفه ارزان ردیابی کرد. حتما شنیده اید یا دیده اید افرادی را که در خرید قبلی روتختی دچار یک بیماری پوستی یا تنفسی شده اند؛ این اصلا شوخی نیست.

 • گرما و سرمای بیش از حد در فصل نامربوط:

پارچه های غیر ارگانیک (غیر پنبه یا کتان) بخش کامل یا نیمی از ساختارشان مواد صنعتی است، عدم تنفس پارچه و تبادل هوایی با محیط خاصیت این ساختارهاست. رطوبت و حرارت بدن شما از پارچه عبور نمی کند پس در تابستان گرم است و مرطوب و در زمستان سرد

 • پرز دهی پارچه:

اگر محصولی خریداری کنید که پارچه آن پرز میدهد این نشانه بی دقتی تولید کننده و بی کیفیتی آن است.

عامل اصلی پرز دادن پارچه حضور پلی استر یا الیاف مصنوعی در آن است، معمولا پارچه های تترون، پنبه فلامنت یا پنبه پلی استر این خاصیت را دارند. اگر به این نام ها  برخورد کردید بی شک انتظار پرزدهی آن را داشته باشید.

 • رنگ دهی پارچه:

یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت پارچه نوع تکنولوژی بکار رفته برای مراحل تکمیل و رنگ آمیزی پارچه است. پارچه های چاپ ری اکتیو و پارچه های چاپ دیجیتال به علت سختی، گرانقیمت بودن فرآیند تکمیل و همچنین فرآیند فیکس کردن رنگ با حرارت از گرانترین اما مطمئن ترین راههای چاپ پارچه هستند. اگر فرآیندی غیر از این دو نام در مراحل چاپ طی شده باشد اصولا با بخشی از رنگ پارچه پس از استفاده باید خداحافظی کنید.

 • عمر و دوام پارچه:

به عنوان  یک قاعده کلی پلاستیک (ماده اولیه پارچه های پلی استر ، فلامنت ، میکرو ، تترون و ویسکوز) عمر زیادی دارد، اصلا بازیافت آنها یک معضل جهانی است. پارچه های تمام پنبه یا ابریشم نیز کمترین عمر را دارند چون بافت ظریف و فرسایش بالایی دارند.

در این میان یک پارچه هست که هم طبیعی است و هم با دوام، هم تنفس دارد و هم ثبات رنگ، آنقدر جذاب است که به آن لقب پادشاه پارچه ها را داده اند.

این پارچه کتان است نه به ادعا که به عمل با سه سال ضمانت بی قید و شرط

این واقعیت که اکثر افراد از تجربه خرید آنلاین خود ناراضی هستند و گزارش می‌دهند که چیزهایی که دریافت کرده‌اند با تصویری که دیده‌اند مطابقت ندارد، نشانگر این موضوع است که خریداران نسخه های ارزانقیمت این محصول را انتخاب کرده اند.

خریداران در این دسته هیچ اشاره ای به این واقعیت ندارند که ممکن است نسخه با کیفیت بالاتری از کالاهای مشابه دیده باشند اما محصول ارزانتر را ترجیح داده اند.

هوشمند باشید، هیچ ارزانی بی علت نیست.

در بهترین حالت ممکن اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که از مشکلات پوستی و تنفسی جلوگیری کنیم، در مدت زمان کمی باید هزینه یک سرویس خواب جدید را بپردازید.

 

لطفا تجربیات خرید خود را با ما و سایر دوستان به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید