اتاق خواب دخترانه

چیدن اتاق خواب دخترانه یک کار هیجان انگیز است، هم برای نوجوانان و هم برای والدین آنها؛ اگر با والدین صحبت می کنیم، فقط تصور کنید: اگر دختر دارید به دنیای شادی رنگ ها و اکسسوری ها قدم گذاشته اید.

اما انتخاب رنگ و خرید روتختی دخترانه و دستیابی به ترکیبی که به بهترین وجه با شخصیت دختر شما مطابقت دارد می تواند مشکل باشد اما جای نگرانی نیست! ما ایده های فوق العاده ای برای رنگ اتاق خواب دخترانه شما در هر سنی داریم.

اتاق خواب دخترانه

بهترین رنگ برای اتاق خواب دخترانه:

تک رنگ تاثیر منفی بر انرژی دارد. به عنوان مثال، استفاده از رنگ سفید در اتاق یک نوجوان، هم چشم را خسته می کند و هم باعث می شود دختر شما احساس خستگی کند. به همین دلیل هنگام تزئین اتاق دخترتان باید از پالت رنگ های هماهنگ استفاده کنید. انتخاب پالت رنگی دکوراسیون دخترانه با استفاده از قانون 10 -30 -60 کار بسیار ساده و در عین حال جذابی است.

بزرگترین اشتباهی که والدین در تزیین اتاق خواب  دخترانه مرتکب می شوند، انتخاب مبلمان، اکسسوری ها، الگوها و رنگ ها بدون پرسیدن نظر کودک است. 

انتخاب رنگ اتاق دخترانه برای دختر شما که از دوران کودکی بیرون آمده و اکنون نوجوان است بسیار مهم است.

جایی که جوانان در خانه بیشتر احساس راحتی و آزادی می کنند، اتاق خواب خودشان است. اکنون از دختر نوجوان خود که شخصیت شکل گرفته و از سلیقه خود آگاه است بزرگترین اولویت شماست؛ از او الهام بگیرید و بر اساس ترجیحات او یک طرح رنگی هماهنگ ایجاد کنید.

با این ایده های ترکیب رنگ کلاسیک، دکوراسیون اتاق خواب دخترانه شما از رشد و شکوفایی وی نیز حمایت می کنید:

اتاق صورتی دخترانه

اتاق خواب دخترانه به رنگ صورتی:

همانطور که انتظار می رود، صورتی محبوب ترین رنگ انتخابی در اتاق دختران است. روتختی دخترانه آبرنگی صورتی سفید که یکی از جذاب ترین ست های ما است، اگر دختر شما صورتی و سایه های آن را دوست دارد، می تواند انتخابی ایده آل باشد.

با این حال، برخی از دختران نوجوان ممکن است رنگ صورتی را کودکانه بدانند. به همین دلیل است که می توانید به جای صورتی، سایه های نزدیک به بنفش مانند یاسی یا اسطوخودوس را برای رنگ اتاق خواب دختران نوجوان انتخاب کنید. روتختی دخترانه آبرنگی یاسی سفید انتخاب مناسبی است. درواقع استفاده از رنگ های بنفش، سفید یا خاکستری همراه با صورتی، فضا را طبیعی تر نگه می دارد و به جلوگیری از سنگین شدن فضا کمک می کند.

اتاق خواب دخترانه به رنگ زرد و طوسی:

این ترکیب رنگ پایه ای است که هم برای پسران و هم برای دختران جذاب است و انتخاب خوبی برای نوزادان، پیش دبستانی ها، کلاس های دبستانی یا نوجوانان است. روتختی هتلی زرد طوسی در صورتیکه دختر شما به سبک های مینیمال علاقمند است گزینه جذابی است. در سنین نوجوانی همه دختران برای داشتن ظاهری ساده و آرام بخش، رنگ های کم رنگ را انتخاب میکنند با افزایش شدت رنگ؛ ظاهری واضح تر دارید که برای خواهر و برادرهای بزرگتر جذاب باشد.

ترکیب خاکستری و زرد به دلیل انعطاف پذیری در استفاده، به ویژه برای خواهران در سنین مختلف که در یک اتاق مشترک هستند، یک انتخاب جذاب و عالی است.

اتاق خنثی دخترونه

اتاق خواب دخترانه به رنگ خنثی:

·       رنگ سفید:

یک هارمونی رنگ خنثی با طراحی خوب که هرگز از مد نمی افتد اسپرت و متفاوت نیز هست! نکته کلیدی این است که رنگ های مختلف را با هم ترکیب کنید تا اتاق تا حد امکان دنج به نظر برسد. سرویس روتختی اسپرت سفید راه دار انتخاب بسیار جذابی برای یک اتاق خواب دخترانه در سنین بالاتر است.

·       رنگ کرم:

اگر رنگ سفید برای شما و دخترتان کسل کننده است، می توانید از رنگ های کرم استفاده کنید که استفاده آسانی دارد. در صورت امکان حداقل یکی از دیوارها را در سایه های قهوه ای تیره رنگ کنید تا فضای آرامش بخش تری ایجاد کنید. روتختی ساده کرم نسکافه ای از آلبوم تمام کتان گزینه ای با پرستیژ و متفاوت است.

·       رنگ طوسی:

خاکستری هم از رنگ های مورد علاقه برای رنگ اتاق دخترانه است سرویس روتختی ساده طوسی سوپریم برای اتاق دخترانه یک گزینه متفاوت و بی نهایت نفیس است. رنگ طوسی ظاهر مدرن کامل در اتاق خواب  دختران جوان ایجاد می کند. رنگ خاکستری به ویژه با مبلمان قهوه ای سفید و شیری سازگار است. علاوه بر این، رنگ های خنثی با مبلمان چوبی حجیم عالی به نظر می رسند.

اتاق خواب آجری دخترونه

اتاق خواب دخترانه به رنگ آجری:

زرد و سایه های آن یک انتخاب فوق العاده برای پسران و دختران است، رنگ آجری به عنوان یکی از سایه های رنگ زرد انرژی زا و شاداب است  اما در عین حال متفاوت و پرانرژی نیز به نظر می رسد. روتختی ساده آجری  طوسی کتان یکی از بهترین گزینه ها برای اتاق خواب دختران نوجوان و جوان است. این رنگ به تمرکز در هنگام مطالعه کمک می کند. همچنین یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین ایده های برای رنگ اتاق نوجوان است.

رنگ آجری یا کاراملی یک خصوصیت جذاب دیگر نیز دارد؛ شما می توانید این رنگ را که مشتق شده از  یکی از رنگ های اصلی است، با هر رنگی که فکرش را بکنید ترکیب کنید.

اتاق خواب پاستیلی دخترانه

اتاق خواب دخترانه به رنگ پاستیلی:

رنگ های پاستلی اغلب در اتاق دختران از سنین کودکی تا بلوغ ترجیح داده می شود. سایه‌های پاستلی آبی، سبز، زرد و صورتی بسته به رنگ‌هایی که در اتاق خواب استفاده می‌کنید می‌توانند ظاهری با طراوت و مدرن ارائه دهند.

·       رنگ کالباسی:

رنگ کالباسی در سال های اخیر به ویژه در اتاق خواب دختران جوان به طور فزاینده ای رایج شده اند. سرویس روتختی هتلی کالباسی طوسی   برای دختران نوجوان که فضای آرام را ترجیح می دهد اما صورتی ترجیح آنه نیست فوقالعاده است، می توانید اتاقی را طوری تزئیین کنید که رنگ سفید آن غالب است و رنگ پاستلی کاالباسی به آن جلوه ای جذاب بخشیده است.

شما فقط نیازی به استفاده از رنگ های پاستلی روی دیوار ندارید. کشوها، درهای کابینت و لوازم جانبی را با انواع رنگ های پاستلی اتاق خواب دخترانه رنگ آمیزی کنید تا با دیوارهای سفید تمیز، ریتم بهتری داشته باشید.

·       رنگ سبز:

رنگ سبز در اتاق خواب دخترانه نیز در صورتیکه کمی روشن باشد یک رنگی پاستلی جذاب و شاداب به شمار می آید. روتختی ساده سبز طوسی  را میتوان گزینه خوبی برای اتاق دختر دلبند شما به حساب آورد.

اتاق خواب آبی دخترونه

اتاق خواب دخترانه به رنگ آبی:

اگرچه رنگ آبی به عنوان یک رنگ پسرانه معمولا در نظر گرفته می شود. اما همانطور که می دانید نسل جدید خیلی به این دسته بندی ها پایبند نیستند و درست هم هست. روتختی ساده سورمه ای طوسی  گزینه بی نهایت متفاوتی برای اتاق خواب دخترانه شماست؛ سورمه ای به عنوان یکی از مشتقات رنگ آبی در ترکیب با رنگ خنثی خاکستری رنگ دکوراسیونی متفاوت و مینیمال برای اتاق خواب دختران است.

جالب است بدانید رنگ آبی فقط برای پسران نیست. در واقع آبی حدود یک قرن پیش به عنوان رنگی زنانه در نظر گرفته می شد. امروزه یکی از پرطرفدارترین رنگ ها در اتاق دختران، رنگ آبی و سایه های آن است. اگر به دنبال ایده های رنگ اتاق نوجوان هستید، قطعا باید طرح رنگی را در نظر بگیرید که شامل آبی، سفید و خاکستری باشد. لحاف روتختی هاوایی طوسی آبی از آلبوم اختصاصی علاوه بر رنگ های ذکر شده زرد را نیز به همراه دارد.

اتاق خواب دخترانه به رنگ سبز:

رنگ سبز یکی از ملزومات اتاق کودک است. انتظارش را نداشتی، نه؟ هم به اندازه کافی آرامش بخش است که خواب خوب شبانه را فراهم کند و هم محرک کافی برای کمک به تمرکز. رنگ سبز اثر متعادل کننده ای بر روی نوزادان دارد.

برای دیوارها و لوازم جانبی خود از رنگ های سبز متنوع استفاده کنید. با ترکیب رنگ سبز با قهوه ای و خاکستری می توانید جلوه آرامش بخشی طبیعت را به فضای کودک خود بیاورید. ؛ روتختی ساده سبز تیره برای دختران نوجوان بینظیر و متفاوت است.

رنگ های طبیعت به خصوص برای آرام کردن نوزادان و خواب راحت آنها بسیار مفید خواهد بود. همچنین از آنجایی که ما انسان ها نیز جزئی از طبیعت هستیم، گذراندن زمان در میان رنگ های طبیعت به ما احساس راحتی و شادی می دهد. با این وجود رنگ سبز تیره نیز یک رنگ با پرستیژ برای آنها به شمار می رود. روتختی دخترانه آبرنگی-340 یکی از متفاوت ترین و جذاب ترین روتختی ها به رنگ سبز است.

اتاق خواب دخترونه

اتاق خواب دخترانه به رنگ سیاه و سفید

شاید در میان رنگ های اتاق خواب دخترانه، رنگ های تک رنگ اولین گزینه ای نباشند که در مورد دکوراسیون اتاق خواب کودک به ذهن می رسد. ما قبول داریم که این یکی از محبوب ترین ایده های رنگ اتاق کودک دختر نیست. با این حال می توانید اتاق مهد کودک خود را با هر نوع نقش و نگار شادی مانند خال خالی، راه راه گورخر، اشکال هندسی سیاه و سفید تزئین کنید.

روتختی چهارخانه سفید مشکی گزینه اسپرت جذابی برای اتاق خواب دخترانه است، ساده و انعطاف پذیر با طراحی اختصاصی و منحصر به فرد سپارشی.

جالب است بدانید هر رنگی که برای استفاده انتخاب کنید هماهنگی زیادی را با سیاه و سفید ایجاد می کند. اگر از این رنگ انتخابی خود در وسایل قابل تغییر مانند بالش، ملحفه، اسباب‌بازی و غیره استفاده می‌کنید، می‌توانید این آزادی را داشته باشید که هر زمان که بخواهید یک درخشش کاملاً متفاوت به اتاق با رنگی متفاوت اضافه کنید.

ما می دانیم که شما بهترین ها را برای فرزندتان می خواهید؛ خرید روتختی دخترانه یکی از سخت ترین و در عین حال پرچالش ترین خرید هاست، اگر بخواهید با کمترین هزینه و  به ارزان ترین شکل ممکن اتاق خواب دخترانه خود را یک تغییر اساسی دهید، سرویس ملحفه تمام کتان بهترین گزینه پیشنهادی ما برای شماست.

برای مشاوره و پیشنهاد بهترین گزینه ها همواره همراه و پاسخگوی شما هستیم. از طریق راههای ارتباطی پایین صفحه با کارشناس ما در ارتباط باشید.

فروشگاه روتختی سپارشی

متفاوت ترین تجربه خرید آنلاین

 

دیدگاهتان را بنویسید