خرید روتختی هتلی | ترک یا ایرانی؟

خرید روتختی هتلی

خرید یک روتختی هتلی ارزان جذاب و وسوسه انگیز است؛ اما آیا این خرید درستی است؟  رختخواب محل استراحت 8 ساعته شماست، لباس زیر دوم شماست. همانطور که شما یک پیتزای ارزانقیمت را نمیخرید چون می دانید عواقب و خطراتی برای سلامتی شما دارد. به یک حراجی روتختی نیز با همین دید نگاه کنید چون به امتحانش نمی ارزد و بی شک شما را متضرر خواهد کرد. مالی و جانی ….

روتختی هتلی سپارشی یک پیشنهاد ویژه است؛ در پربازدیدترین سایت این محصول در کشور؛ رعایت نکات دقیق و تکنیکی در خرید این محصول یک ضرورت است چون در غیر اینصورت حتما شما ضرر خواهید کرد؛ با ما تا پایان این مطلب همراه باشید ….

 

روتختی هتلی چیست؟

صاحبان هتل ها به مرور زمان دریافته اند ایجاد یک حس خواب خوب برای مسافران از اولویت های آنهاست. حتما اگر در یکی از این هتل ها اقامت کرده باشید این حس خوب را تجربه کرده اید، همواره مشتریان ما با یادآوری خاطره این خواب خوب به دنبال تکرار چنین تجربه ای هستند. در کنار روتختی انتخاب یک بالش هتلی میکروژل با کیفیت نیز به کسب این تجربه کمک خوهد کرد ….

روتختی هتلی سپارشی یک نام آشنا و خوشنام در این صنعت است، شما در حال خواندن این مطلب در پربازدید ترین و متنوع ترین سایت روتختی هتلی در کشور هستید.

هنگام خرید روتختی ساده دو گزینه پیش روی شماست؛ که هریک با توجه به خصوصیات دکوراسیونی مورد نظر، بودجه و سلیقه شما قابل سفارش است:

·      روتختی ساده هتلی:

روتختی هتلی ساده یکی از پرفروشترین محصولات حال حاضر در کشور است، به علت زیبایی و خاص بودن در عین حال تفاوت ظاهری که با سایر پارچه ها دارد مورد توجه مشتریان قرار گرفته، تنوع رنگی بالا و جنس با کیفیت (البته به شرط خرید از یک فروشگاه روتختی معتبر ) هم به موارد قبلی اضافه کنید.

·      روتختی ساده تمام کتان:

روتختی ساده کتان سپارشی باکیفیت ترین، خاص ترین و متنوع ترین محصولی است که با این ظاهر می توانید داشته باشید. یک محصول تماما ارگانیک با دوام بسیار بالا و بدون حساسیت زایی و خنک که تمام آیتم های یک روتختی ترک باکیفیت را یکجا تیک میزند.

·      انواع دیگر روتختی ساده:

در سال های اخیر روتختی ساده تترون، روتختی ساده پلی کتان، روتختی ساده میکرو، روتختی ساده تنسل با قیمت های جذاب و ارزانقیمت به بازار معرفی شده اند. اما لازم است بدانید بجز مورد  اول (روتختی تترون) که عیب آن پرز دادن و دوام پایین است؛ بقیه جنس های نامبرده به علت درصد بالای پلی استر هم به لحاظ حساسیت زایی پوستی و هم به لحاظ گرمای بیش از حد اصلا برای خرید پیشنهاد نمی شوند مگر اینکه بخواهید شما هم تجربه کسب کنید.

اگر از لحاظ بودجه محدودیتی ندارید و میخواهید بهترین حس محصول با کیفیت با ظاهر ساده را تجربه کنید، روتختی های هتلی تمام پنبه و روتختی های ساده تمام کتان سپارشی بهترین پیشنهاد کیفیتی ما به شما هستند.

روتختی هتلی ترک:

صنعت منسوجات و پارچه  ترکیه در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته و نام روتختی ترک با کیفیت گره خورده است؛ روتختی هتلی ترک نیز مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید قیمت روتختی هتلی ترک است، با توجه به قیمت دلار و هزینه های گمرکی بالا قیمت تمام شده یک روتختی ترک هتلی چیزی بین 1.5 تا 2 برابر بقیه محصولات است، اینجا باید به شدت مراقب باشید مورد فریب سوء استفاده گران قرار نگیرید.

انواع پارچه هتلی:

پارچه های روتختی هتلی با توجه به کیفیت آن، کشور تولید کننده و نوع نخ بکار رفته در بافت آن متفاوت هستند پس لازم است با آنها آشنایی داشته باشید.

·      پارچه هتلی پنبه:

بهترین و مرغوب ترین نوع روتختی هتلی و در عین حال گرانقیمت ترین نوع آن پارچه هتلی پنبه است. مبدا این پارچه ها ترکیه یا ایران است که خرید پارچه ایرانی به علت پرز دادن توصیه نمی شود. اما پارچه هتلی ترک بعلت کیفیت بالا گزینه قابل اعتمادی است. روتختی هتلی پنبه یاسی رنگ یکی از بهترین و جذابترین محصولات تمام پنبه هتلی است.

·      پارچه هتلی کتان:

خرید روتختی هتلی کتان ممکن است وسوسه انگیز باشد اما باید بدانید در زبان انگلیسی لغت cotton یا کتان معادل پنبه در نظر گرفته می شود؛ پس هرجا نام روتختی کتان هتلی را شنیدید بدانید با همان محصول پنبه ای روبرو هستید، البته باید امیدوار باشید فروشنده صادقانه این موضوع را با شما مطرح کرده است.

·      پارچه هتلی میکرو:

پرفروش ترین نوع روتختی هتلی میکرو است، به علت کیفیت قابل قبول و قیمت تقریبا مناسب نسبت به سایر انواع روتختی هتلی، منتهی نکته ای که باید در نظر داشته باشید پارچه روتختی های میکرو ممکن است چینی یا ایرانی باشند، که قطعا گزینه دوم از لحاظ کیفیت در درجه اول است. خصوصیت بارز این نوع روتختی براق بودن است، پرز نمی دهد اما تنفس پایینی دارد بهمین دلیل کمی گرم است و برای افراد دارای آلرژی توصیه نمی شود. خرید روتختی هتلی ضد حساسیت پنبه ای در این موارد بهترین توصیه است.

·      پارچه هتلی براش:

روتختی هتلی براش نسبت به میکرو در اولویت است، پارچه های براش از لحاظ مواد مصرفی در نخ تقریبا با پارچه های میکرو هتلی در یک سطح هستند و خصوصیات یکسانی هم دارند اما به علت مراحل تکمیل پیچیده تر و تراکم بالاتر گزینه های بادوام تر و زیباتری هستند.

·      پارچه هتلی نخ ژاکارد:

روتختی هتلی نخی با بافت برجسته را ژاکارد یا جاکارد می گویند. تفاوت این نوع پارچه با پارچه های دیگر اینست که نوع بافت متفاوت در این پارچه خطوط را ایجاد کرده اند؛ پس از لحاظ ظاهری یک ظرافت و کیفیت خاص مورد انتظار است. این نوع پارچه ها نخی هستند و اگر آنها را از یک فروشگاه روتختی معتبر خریداری کنید میتوانید مطمئن باشید پرز هم نمی دهند و خصوصیات مطلوبی برای شما فراهم می کنند.

خرید روتختی هتلی

خرید روتختی هتلی | نکات مهم:

به علت تنوع بالای پارچه های هتلی که در بالا ذکر گردید یکسری موارد هست که باید هنگام خرید این محصول خیلی جدی مورد توجه قرار دهید تا خرید خوبی داشته باشید. در این قسمت مهمترین موارد را برای کسب بهترین تجربه خرید برای شما بیان می کنیم:

·      روتختی هتلی بدون پرز دهی:

یکی از مهمترین مشکلات روتختی هتلی درصورت انتخاب نادرست پرز محصول پرز دادن است، پرزدهی پارچه مشکل مهمی است که به مرور زمان و در اثر استفاده یا شستشو در آن ایجاد می شود.

برای رفع این مشکل روتختی هتلی نخ ژاکارد یا روتختی هتلی تمام پنبه بهترین محصولات هستند.

·      روتختی هتلی ضد حساسیت:

به دلیل وجود الیاف مصنوعی در برخی پارچه های هتلی (پارچه های میکرو، تنسل و چینی) خرید این سه نوع محصول برای افراد با حساسیت پوستی، تنفسی یا حساس به گرما اصلا توصیه نمی شود.

برای افراد با موارد بالا روتختی هتلی تمام پنبه (کتان) بهترین گزینه است.

·      قیمت روتختی هتلی:

شما با کمی جستجوی اینترنتی متوجه می شوید روتختی هتلی با قیمت های مختلفی در فروشگاه های مختلف به فروش می رسد. مهمترین علت این مسئله انتخاب جنس پارچه متفاوت توسط فروشگاه های مختلف است. اصولا روتختی های هتلی تنسل، میکرو و براش قیمت کمی دارند و کیفیت پایین تر حتی گاهی یکبار مصرف را در اختیار شما قرار می دهند.

اگر کیفیت و دوام محصولی که می خرید،  حفظ ظاهر پس از استفاده یا شستشو و عدم پرزدهی و حساسیت زایی برای شما مهم است روتختی هتلی تمام پنبه به عنوان اولویت اول و روتختی هتلی ژاکارد را در اولویت دوم خود قرار دهید.

در تاریخ نگارش این مقاله (مرداد ماه 1401) اگر محصول سرویس روتختی هتلی با قیمت پایین تر از 1.200.000 تومان را در جایی مشاهده کردید؛ علیرغم ادعای فروشنده مبنی بر نخی بودن یا با کیفیت بودن محصول مطمئن باشید با یک محصول بی کیفیت از لحاظ پارچه و سایر موارد کیفی طرف هستید.

روتختی هتلی سپارشی | راهنمای انتخاب محصول:

هنگام بازدید از آلبوم روتختی هتلی سپارشی متوجه تنوع بالای این محصولات خواهید شد، به متنوع ترین و پربازدیدترین آلبوم محصولات روتختی هتلی خوش آمدید.

روتختی هتلی سپارشی

·      روتختی هتلی کاوری:

اگر نگران شستشو در منزل هستید، ظاهر یک روتختی بدون دوخت (مانند عکس محصولات در آلبوم) برایتان جذاب است و میخواهید در کمد خود مجموعه ای از روتختی های قدیمی و بدون استفاده را نگه داری نکنید روتختی کاوری هتلی سپارشی مخصوص شماست. کافیست هنگام انتخاب نوع محصول : گزینه سرویس کاور لحاف را انتخاب کنید.

روتختی هتلی کاوری

·      لحاف روتختی هتلی:

اگر به ظاهر یک روتختی دوخت شده علاقه دارید یا کاربری آن را راحت تر می دانید و یا میخواهید با بودجه کمتری خرید خود را انجام دهید با رفتن به صفحه محصول مورد نظرتان گزینه انتخاب محصول: سرویس لحاف را انتخاب کنید.

روتختی هتلی سپارشی | راهنمای انتخاب سایز:

هنگام انتخاب روتختی هتلی باید ابتدا سایز تشک خود را بدانید و برا اساس آن از بین گزینه های موجود انتخاب کنید:

·      روتختی هتلی دو نفره:

سایز تشک استاندارد برای روتختی دونفره (160× 200)  یا (180×200) است، سرویس روتختی دونفره استاندارد 6 تکه است شامل یک لحاف یا کاور لحاف (220×240) ، ملحفه کش دار (با توجه به سایز تشک) و  4 عدد روبالش (50 × 70) سانتیمتر است.

·      روتختی هتلی یک و نیم نفره:

سایز تشک در این نوع سرویس (120 × 200) یا (140× 200) است. این سرویس بصورت استاندارد 4 تکه است، لحاف یا کاور لحاف (180 × 220) و دو عدد روبالش (50 × 70) سانتیمتر است.

·      روتختی هتلی یک نفره:

سایز تشک در این سرویس روتختی ( 90 × 200) است. این سرویس نیز بصورت استاندارد، لحاف یک کاور لحاف ( 160× 220) و دو عدد روبالش ( 50 × 70) سانتیمتر است.

روتختی هتلی سپارشی | معرفی محصولات:

·      روتختی هتلی طوسی:

برای خرید روتختی هتلی طوسی که پرفروشترین محصول این آلبوم است به این نکته توجه داشته باشید که این محصول دو رنگ است، یک سمت طوسی تیره و یک سمت طوسی روشن؛ یک انتخاب عالی و انعطلاف پذیر که به راحتی با اتاق خواب شما ست می شود. ویدئوی محصول روتختی هتلی طوسی در آپارات به شما در این انتخاب کمک میکند.

·      روتختی هتلی بنفش:

خرید روتختی هتلی بنفش طوسی به عنوان یک رنگ جذاب دخترانه یا خانم های متاهل گزینه جذابیست که میتوانید وارد اتاق خواب خود کنید. روتختی هتلی ما دورنگ است یک سمت طوسی و یک سمت بنفش برای تاثیر گذاری و خاص بودن محصول است. ویدئوی روتختی هتلی بنفش طوسی جهت انتخاب بهتر شما را توصیه میکنیم.

·      روتختی هتلی سبز:

سبز رنگ خاص و جذابیست اما بعضی از سایه های آن تاثیر گذاری بیشتری دارند. روتختی هتلی سبز زیتونی  از جمله این رنگ هاست. رنگ سبز زیتونی از جمله خاص ترین و با پرستیژ ترین رنگ هاست.

·      روتختی هتلی سفید:

سفید کلاسیک ترین رنگ روتختی های هتلی است بنابراین اگر این سبک با روحیات و اولویت های شما سازگار است خرید روتختی هتلی سفید کلاسیک بهترین انتخاب برای شماست.

با مراجعه به آلبوم محصولات هتلی میتوانید سایر رنگ ها را مشاهده و در صورت نیاز به مشاوره از طریق راه های ارتباطی پایین صفحه با مشاور ما در ارتباط باشید.

کلام پایانی:

براساس تماس های مکرر مشتریان طی این سال ها متوجه شدیم به علت بی کیفیتی محصولات موجود در بازار یا  بی صداقتی تعداد انگشت شمار فروشندگان یک دید کلی بد نسبت به روتختی هتلی ایجاد شده است که صحیح هم هست. با این وجود چون حفظ سرمایه و سلامتی شما اولویت همیشگی ماست؛ همه نکات مهم و تاثیر گذار در خرید روتختی هتلی را نام بردیم.

برای اطلاع از کیفیت محصولات و سابقه فعالیت ما که حق مسلم شماست.       

پیج اینستاگرام فروشگاه روتختی سپارشی را همراهی کنید.

دسته بندی مقالات
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

سپارشی؛ متفاوت ترین تجربه خرید آنلاین

با ده سال سابقه در زمینه طراحی و تولید کالای خواب ... با افتخار یک محصول صفر تا صد سفارشی از لحاظ طراحی و کیفیت اکنون در اختیار شماست؛

مشاوره تخصصی،احترام و کیفیت در ارائه خدمات اساس کسب و کار ماست

ارتباط با ما:

آدرس:‌ اصفهان، جابرانصاری، کوی پورمرادی، گلستان - 89

تلفن: 09138089077

ایمیل: separeshi@gmail.com

مجوزها

سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت