راه آسان برای تا کردن روتختی ساده چیست  + مهم ترین نکات خرید

آموزش مرتب کردن ملحفه

اگر اقدام به خرید روتختی ساده یا سرویس ملحفه تمام کتان، ملحفه کش دار یا کاور تشک کرده باشید که همه در واقع یک محصول هستند که با اسامی مختلف خوانده می شوند هنگام نصب روی تشک تختخواب به یک یار کمکی نیاز دارید.

پس از نصب روی تختخواب و یک مدت استفاده نوبت به شستشوی ملحفه می رسد یا اینکه با تغییر فصل جهت تنوع نیاز است ملحفه قبلی تاشده و مرتب و منظم داخل دراور قرار بگیرد.

در اینجا به یک آموزش ویدئویی ساده برای مرتب کردن ملحفه کش دار نیاز است که میتوانید در پایان این مقاله آن را مشاهده کنید.

نکات مهم خرید ملحفه تشک

نکات مهم هنگام خرید ملحفه تشک که باید به آنها توجه کنید:

همانطور که گفته شد ملحفه تشک با اسامی مختلفی نظیر کاور تشک، روتختی ساده، سرویس ملحفه ، ملحفه  کشدوز یا کشدار و ست یا نیم ست ملحفه خوانده می شوند که همه در واقع یک محصول هستند که بر حسب سلیقه با نام های مختلف نامیده می شوند.

 در واقع ملحفه آخرین پوشش روی تشک شما و در تماس مستقیم با پوست بدن شماست که رعایت یکسری موارد در هنگام خرید آن ضروری است.

1.     جنس پارچه ملحفه تشک

از آنجا که سطح زیرین سرویس لحاف روتختی شما است و بیش تر از سایر قسمت های یک سرویس شسته می شود انتخاب یک جنس با کیفیت، مقاوم، بدون پرز دهی ، سالم و خنک اهمیت زیادی دارد از این رو جنس پارچه این محصول درصورت انتخاب سرویس روتختی اختصاصی  یا سرویس روتختی ساده تمام کتان از جنس کتان مرغوب و با کیفیت است که تمام آیتم های نامبرده را داراست، درصورت انتخاب سرویس روتختی ساده هتلی نیز به علت انتخاب جنس نخ ژاکارد یا تمام پنبه هیچ گونه نگرانی از این بابت متوجه محصول نیست پس با اطمینان سرویس روتختی خود را میتوانید خرید کنید. اگر چنانچه فقط نیاز به خرید محصول سرویس ملحفه به تنهایی داشته باشید آلبوم سرویس ملحفه تمام کتان  با تنوع رنگی خیلی خوب در اختیار شماست.

2.     سایز سرویس ملحفه

نکته مهمی است که کاملا باید هنگام خرید به آن دقت کنید و با توجه به سایز تشک آن را خریداری نمایید. به صورت کلی با مراجعه به جدول زیر تمامی سایز های استاندارد محصول به همراه تعداد تکه در اختیار شماست و اگر نیاز به تکه اضافی یا سایز متفاوت با آنچه در جدول درج شده است داشته باشید میتوانید از طریق راههای ارتباطی پایین صفحه با کارشناس ما در ارتباط باشید.

راهنمای سایز ملحفه

3.     دوخت سرویس ملحفه

نوع دوخت و کش مصرفی در مورد سرویس ملحفه نیز نکته مهمی است که هنگام خرید باید مورد توجه قرار دهید کیفیت دوخت این محصول رابطه مستقیمی با ظاهر خوب روی تشک شما و دوام آن به مرور زمان دارد.

4.     محافظ تشک را با ملحفه تشک اشتباه نگیرید

شاید برای شما این سوال مطرح باشد که محافظ تشک چه تفاوتی با ملحفه تشک دارد، پاسخ در نامگذاری این دو محصول کاملا مشخص است؛ محافظ تشک یک محصول طراحی شده برای محافظت از تشک شماست که معمولا ضد آب است و وظیفه آن حفظ ظاهر و عدم آسیب به تشک نو خریداری شده است. فقط یک تکه است (شامل روبالش نمی شود) و جنس پارچه مصرفی آن پنبه دوزی یا جاکارد یا پارچه پنبه گرد باف است که بعلت لایه ضد آب قرار گرفته در زیر آن جنس گرمی دارد و اصلا برای مجاورت با پوست طراحی نشده است. آنچه مناسب حفظ ظاهر سرویس خواب شماست و در تماس با پوست ساختار مناسبی دارد و به همراه روبالش بعنوان نیم ست ملحفه در اختیار شما قرار می گیرد محصولی است که در مورد آن قبلا صحبت کردیم.

با رعایت موارد فوق هنگام خرید سرویس ملحفه میتوانید یک تجربه منحصر به فرد هنگام خواب را تجربه کنید.

آموزش ساده مرتب کردن سرویس ملحفه تشک:

تاکردن روتختی ساده یکی از سخت ترین کارهاست که نیاز به آموزش اختصاصی دارد. تا حالا امتحانش کردین؟

پیشنهاد میکنم حتما این ویدئوی آموزشی رو ببیند یا ذخیره کنید برای زمانی که لازم هست بهش دسترسی داشته باشید. اگر دوستی هم دارید که با این مشکل دست و پنجه نرم میکنه براش بفرستید.

این ویدئو راحت‌ترین آموزشی بود که برای این کار زیرنویس کردیم. با این حال اگر قسمتی از مراحل مشکل بود میتونیم آموزش مرحله به مرحله بذاریم. لطفا نظرات ارزشمند خودتون را برای بهبود خدمات برای ما ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید