خرید روتختی دونفره

صفر تا صد خرید روتختی دونفره، یک و نیم نفره و یک نفره:

خرید روتختی مناسب، برای تخت یکنفره، یک ونیم نفره و دونفره یکی از مسائل بسیار مهم برای افرادی است که قصد تعویض روتختی خود را دارند. دلیل اهمیت خرید روتختی مناسب را زمانی به خوبی متوجه خواهید شد که از زاویه دیگری به موضوع نگاه کنید. ما بیش از یک سوم عمر خود را در خواب سپری میکنیم و در نتیجه بصورت میانگین یک سوم از عمر در ارتباط مستقیم با تخت، تشک و از همه مهمتر روتختی خواهد بود.

اگر قصد یک سرمایه گذاری مطمئن و خوب را دارید، سوای سایر اموری که شاید تا به امروز انجام داده‌اید، خرید روتختی مناسب می‌تواند یکی از بهترین سرمایه گذاری‌های زندگیتان باشد، زیرا به مدت چندین سال ارتباط بسیار نزدیکی با روتختی که امروز می‌خرید، خواهید داشت. حفظ سلامت و شادابی شما در زمانی که از خواب بیدار می شوید مستقیما بر دوش روتختی است.

حال که به راستی با اهمیت روتختی، این رفیق دوست داشتنی خود آشنا شده‌اید، با هم به سراغ بررسی و نحوه خرید روتختی مناسب خواهیم پرداخت. فراموش نکنید که مهم احساس راحتی شما است، نه چیز دیگری …

 

کاور روتختی ( کاور لحاف) یا روتختی (لحاف):

اینکه کدام محصول مناسبی برای شماست به چند مورد بستگی دارد:

1-    سلیقه شخصی و ظاهر محصول:

روتختی کاوری

باتوجه به ظاهر محصول (عکس بالا) هریک از دو محصول بالا در مورد تک تک محصولات در دسترس است و میتوانید به سلیقه شخصی آن را انتخاب کنید.

2-    بودجه مورد نظر شما:

اینکه چه مقدار بودجه برای خرید خود در نظر گرفته اید در تصمیم گیری شما موثر است:

با توجه به اینکه سرویس لحاف روتختی محصولی است که الیاف مصرفی مستقیما به محصول نهایی دوخت شده است قیمت آن مناسبتر است.

سرویس کاوری محصولی است که لحاف آن جداست پس قیمت پایه آن مناسب تر است اما با اضافه شدن لحاف لایت قیمت نهایی افزایش می یابد.

3-    سهولت استفاده:

کاور روتختی محصولی است که به راحتی از لحاف جدا می شود پس در منزل قابل شستشو است، حجم زیادی از فضای انباری شما را اشغال نمی کند و در خرید های بعدی شما فقط هزینه کاور را پرداخت می کنید پس در دراز مدت خرید معقول و مقرون به صرفه ایست.

لحاف روتختی در عوض صبح ها مرتب کردن زیادی لازم ندارد، در هنگام خرید مقرون به صرفه است و از لحاظ ظاهری ممکن است مورد پسند شما باشد.

مقاله تکمیلی در این خصوص: روتختی دوخت شده بخرم یا روتختی کاوری؟

 

انتخاب سایز مناسب روتختی:

راهنمای انتخاب روتختی

با توجه به سایز تشک و تختخواب شما سایز و تعداد تکه استاندارد محصول به شرح زیر است:

 سایز روتختی دو نفره:

پیش از خرید روتختی باید نسبت به سایز تشک روی تخت خود اطمینان حاصل  کنید، سایز تشک استاندارد برای روتختی دونفره (160× 200)  یا (180×200) است، سرویس روتختی دونفره استاندارد 6 تکه است شامل یک لحاف یا کاور لحاف (220×240) ، ملحفه کش دار (با توجه به سایز تشک) و  4 عدد روبالش (50 × 70) سانتیمتر است.

سایز روتختی یک و نیم نفره:

سایز تشک در این نوع سرویس (120 × 200) یا (140× 200) است. این سرویس بصورت استاندارد 4 تکه است، لحاف یا کاور لحاف (180 × 220) و دو عدد روبالش (50 × 70) سانتیمتر است.

سایز روتختی یکنفره:

سایز تشک در این سرویس روتختی ( 90 × 200) است. این سرویس نیز بصورت استاندارد، لحاف یک کاور لحاف ( 160× 220) و دو عدد روبالش ( 50 × 70) سانتیمتر است.

انتخاب جنس پارچه مناسب برای روتختی:

با توجه به جنس پارچه محصولات و ظاهر آن ها از البوم های مختلف محصولات روتختی سپارشی قابل انتخاب است:

1-    آلبوم روتختی اختصاصی:

کلیه محصولات این آلبوم از لحاظ ظاهری متمایز و منحصر به فرد با تمام محصولات داخل کشور است، اگر خاص بودن و متمایز بودن محصول برای شما مهم است محصولات این آلبوم انتخاب شماست:

2-    آلبوم روتختی تمام کتان:

جنس پارچه بی نهایت مرغوب، تنفس بالا و تنوع زیاد رنگی از خصوصیات این آلبوم است، اگر یک روتختی ساده، مینیمال و اسپرت و تجربه یک جنس پارچه بی نظیر برای شما اهمیت دارد این آلبوم حتما توجه شما را جلب خواهد کرد:

3-    آلبوم روتختی هتلی:

پرفروش ترین و متنوع ترین رنگ های روتختی هتلی در این آلبوم گردآوری شده است، ظاهر ساده و راه دار، تنوع رنگی بالا و جنس مرغوب نخ ژاکارد از خصوصیات محصولات آلبوم روتختی هتلی است:

وزن و حجم الیاف روتختی:

یکی دیگر از فاکتورهای مهم و اساسی برای خرید یک روتختی مناسب توجه به وزن روتختی مدنظر شما می‌باشد. روتختی‌ها با وزن‌ها و مواد اولیه مختلفی عرضه می‌‍شوند. با اینکه وزن روتختی یک انتخاب سلیقه‌ای است، با این‌حال تصمیم گرفتیم تا توضیحاتی در مورد وزن روتختی دونفره به شما ارائه دهیم.

اگر آب و هوای شهر زندگی شما معمولا گرم بوده و زمستان‌های زیاد سردی ندارید، در زمان خرید روتختی دونفره مناسب، سعی کنید روتختی را انتخاب کنید که وزن زیادی نداشته باشد، وزن بیشتر مساوی است با گرم‌تر شدن حرارت بدن در زمان استفاده و در نتیجه احساس گرمای بیشتر و تعریق.

در این صورت در زمان ثبت سفارش از طریق راه های ارتباطی پایین همین صفحه با کارشناس ما در ارتباط باشید تا بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهند

افرادی که در شهر‌های گرمسیر کشور زندگی می‌کنند، معمولا روتختی نازک و سبک را انتخاب خواهند کرد تا تاثیرات آب و هوای گرم بر روی بدنشان بیش از بیش نشود.

اما اگر در شهری زندگی می‌کنید که زمستان‌های طولانی و سوزناک دارد، در زمان انتخاب روتختی دونفره برای خود حتما باید روتختی یا لحاف پف دار تر و در نتیجه گرم‌تری را انتخاب کنید تا از سوز سرما در زمان خواب جلوگیری نمایید.

نوع الیاف لحاف روتختی:

کسب سود بیشتر در حد پنجاه هزار تومان گاهی تولید کننده را ترغیب به استفاده از موادی میکند که اصطلاحابا نام بازیافتی یا ریسایکل شناخته می شوند. هر زمان یک محصول بیش از اندازه ارزان بود به این مورد هم شک کنید.

نام هایی چون پشم شیشه، هالو، الیاف ویرجین کره ای یا امریکایی همه فریب هستند لطفا هوشمند باشید.

  • پشم شیشه: یک ساختار صنعتی، گرانقیمت و سرطانزاست که در صنعت ساختمان کاربرد دارد به اشتباه از این نام برای الیاف لحاف استفاده می شود.
  • الیاف هالو: الیافی است بدون ساختار که مورد استفاده آن بالش است و قطعا برای لحاف نیست.
  • الیاف ویرجین امریکایی یا کره ای: یا هرنوع الیاف وارداتی در این زمان از هیچ راه قانونی قابل وارد شدن نیست پس با این گزینه نیز خداحافظی کنید.

الیاف سیلیکون: بر حسب تجربه چندین ساله ما تولید شده از مواد اولیه درجه اول حساسیت زاا نیست، ساختار خود را به مرور زمان دیرتر از دست می دهد و بهترین گزینه برای تولید یک محصول با کیفیت، با دوام و سالم است.

توجه به برچسب شست و شوی روتختی

قبل از اینکه اقدام به خرید یک روتختی دونفره نمایید حتما برچسب شست و شوی آن را مطالعه نمایید. اینکار باعث می‌شود با شرایط خاص شست و شوی روتختی خود آشنا شوید. به عنوان مثال ممکن است یک رو تختی قابلیت شست و شو در ماشین لباسشویی را نداشته باشد و همین امر شاید کافی باشد تا شما از خرید آن منصرف شوید.

برچسب راهنمای روتختی شامل اطلاعات ارزشمندی از کالا است که ممکن است شما را تشویق به خرید آن محصول و یا برعکس منصرف از خرید آن نماید.

اطلاعات تکمیلی در مورد شستشوی روتختی: نحوه شستشوی روتختی پشم شیشه

دیدگاهتان را بنویسید