رویه های بازگردانی کالا:

تمام سعی ما در فروشگاه روتختی سپارشی بر این است که کالای خریداری شده را در بهترین شرایط ممکن به دست شما برسانیم؛ با این وجود ممکن است پس از خرید به دلایل ذیل تصمیم به بازگرداندن کالا بگیرید؛ با توجه به نوع کالای ما که محصول مصرفی و از جنس پارچه است تنها در موارد ذیل می توانیم کالای برگشتی را از شما دریافت کنیم، دقت بفرمایید:

1. مدت زمان برگشت کالا:

با توجع به معایبی که ممکن است در دریافت سفارش شما وجود داشته باشید شما تنها 24 ساعت پس از تحویل سفارش امکان بازگشت کالا را دارید پس از گذشت این زمان امکان عودت کالا وجود نخواهد داشت.

2. قوانین بازگشت کالا:

2-1- خطا در ثبت سفارش:

مسئولیت ثبت سفارش با خریدار است، در صورت ثبت سایز اشتباه یا محصول اشتباه امکان باز پس گیری آن وجود ندارد. لذا قبل از ثبت سفارش توضیحات محصول را کامل مطالعه بفرمایید و در صورت لزوم با کارشناس فروش تماس بگیرید تا از ثبت درست سفارش اطمینان حاصل کنید.

2-2- رنگ محصولات:

تمام محصولات داخل سایت با دقت و براساس کد رنگ داخل کاتالوگ قرارگرفته است؛ منتهی با توجه به اینکه تنظیمات رنگ داخل گوشی یا دستگاه های مختلف متفاوت است ممکن است رنگ محصول با توجه به تابش نور در اتاق شما یا رنگ دکوراسیون یا حتی رنگ نور اتاق در داخل منزل شما کمی متفاوت به نظر برسد، لذا دقت فرمایید در صورتیکه خیلی روی رنگ حساس هستید قبل از ثبت سفارش با کارشناس فروش تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم قبل از ارسال برای شما انجام شود.

2-3- شرایط فیزیکی کالا:

دقت کنید پس از بازگردانی کالا محصول دریافت می شود و از لحاظ فیزیکی مورد بررسی قرار می گیرد، کالای بازگشتی تنها در صورتیکه شرایط اولیه ارسال را داشته باشد در بسته بندی استاندارد ارسالی قابل تحویل است. دقت کنید محصول بازگردانی شده باید کاملا نو باشد، هرگونه لکه، رنگ پریدگی، عطر بدن یا آثار استفاده در محصول آن را از شرایط بازگردانی خارج می کند.

3. کالا را چطور ارسال کنید؟

– لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناس فروش تماس بگیرید.
– از ارسال کالا بدون هماهنگی با کارشناس فروش سپارشی جداً، خودداری کنید.
– برای ارسال، باید کالا در بسته بندی اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی و به همراه کالای اصلی ارسال شود.
– ارسال فقط با پست پیشتاز انجام شود، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به شماره 09138089077 واتس اپ کنید.
– در صورتیکه ساکن اصفهان هستید برای بازگردانی توسط پیک با کارشناس هماهنگ باشید.

4. هزینه بازگردانی کالا چگونه محاسبه خواهد شد؟

– اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری پیش از ارسال ، به تایید کارشناس سپارشی برسد، هزینه‌های ارسال به عهده ما است.
– برای واریز هزینه محصول پس از دریافت آن هماهنگی لازم برای واریز به حساب شما انجام خواهد شد.

5. مشخصات تحویل گیرنده:

آدرس:
اصفهان – خیابان جابر انصاری – کوی پور مرادی – بن بست گلستان – پلاک 6 – واحد 3
نام تحویل گیرنده:
شریف
شماره تماس:
09138089077
کد پستی:
8196834839